Час Пік - автокомплекс, експерт по заміні масел. Магазин та СТО у м. Черкаси, вул. Руставі, 4. Тел: +38 (068) 070 97 56
chaspikche.com.ua

Безкоштовна заміна масла - реально?

Безкоштовна заміна масла - реально?
У компанії Час Пік, як відомо, діє тариф - безкоштовна експрес заміна масла. Чому безкоштовно, якщо багато, хто на автомобільному ринку виставляє прайс 200-400 грн?

По-перше, компанія Час Пік цінує час та кошти всіх своїх клієнтів, тому і є тариф ECO, який включає в себе швидку викачку старого мастила за допомогою вакумного насоса (через щуп). Весь процес заміни масла та фільтра у нас потребує всього 20 хвилин. Тому, за короткий проміжок часу ми можемо обслужити чи мало авто. 

По-друге, Безкоштовна заміна масла діє тільки при покупці оливи та фільтра у нашому магазині за звичайною ціною, тому нам й вигідно відпустити як найшвидше та як найбільше машин, та продати більше матеріалів. Якщо ви хочете зі своїм - послуга заміни коштуватиме 150 грн. 

І останнє, найважливіше є те, що користуючись нашим сервісом, клієнт остається з нами на довго. Він повертається знову і знову, коли приходить час міняти масло, тому що тут його цінують та надають найякісніші послуги

Тому наш гість насолоджується безкоштовною заміною та якісним сервісом і ми, заробляючи на продажі запчастин, знаємо, що кожен наш клієнт повернеться до нас знову. 

Made on
Tilda