Час Пік - автокомплекс, експерт по заміні масел і ТО. Магазин автозапчастин та СТО у вашому місті.

Комп'ютерна діагностика авто в Черкасах

Зчитування всіх помилок, їх обробка та видалення
Професійний ремонт електрики та електроніки
+ чіп-тюнінг

UA
Час Пік - заміна масла в кробці МКПП чи АКПП від 30 хвилин Черкаси, А. Корольова, 23. Телефон: +380680709756

Чому ми?

Швидкість
Всього 30 хвилин та ваше авто продіагностоване
Якість
Виконують роботу професіонали своєї справи
Продукція
Використовуємо лише оригінальні та якісні запчастини та рідини
Кава
Очікуючи своє авто, можете насолодитися смачною кавою
Прозорість
Із залу очікування можете спостерігати за виконанням робіт
Ваш профіль
Обслуговуючи своє авто у нас, ми зберігаємо всю інформацію: які запчастини та масла вам потрібні
Хто ми

Компанія Час Пік
Автосервіс по заміні масел

Маємо колосальний досвід в обслуговуванні легкових автомобілей різних марок та моделей. Нашим пріорітетом є висока якість обслуговування клієнтів та лояльність до кожного. Це ви можете перевірити на наших станціях.

Ми більше 25 років працюємо в автомобільній сфері. Маємо автокомплекс у місті Херсон, який вважається одним з найкращих.
Тепер ми і у Черкасах!
4
Бокси під діагностику наразі ми маємо у Черкасах
за адресою А. Корольова, 23
30
Хвилин нам потрібно щоб зробити вам діагностику
60
Автівок ми можемо прийняти за один робочий день

Як записатися?

01
По кнопці "Записатися" заповніть форму на сайті та у найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер. Він вас проконсультує та підскаже, коли можна приїхати
02
Приїзжаєте у назначений час, на місці повідомляєте ваше ім'я та заїжаєте у бокс. Майстер з усім необхідним вже чекатиме на вас. За чашечкою кави насолоджуєтесь очікуванням свого авто.
Відгуки

Що про нас кажуть

Виберіть свій тариф

300грн

STANDART

Повна комп'ютерна діагностика автомобіля

Послуги

Що ще ми можемо?

від 0 грн. 20 хвилин
від 200 грн. від 30 хвилин
від 250 грн. від 30 хвилин
Цікаве
Сучасні транспортні засоби буквально напхані різними електронними приладами, які контролюють безперебійну роботу автомобіля, а також забезпечують комфортні умови її власнику. У разі проблем виявити причину, а тим паче знайти шляхи її вирішення без використання професійної автодіагностики неможливо. Іноді проблема полягає лише у несправному датчику, який спотворює справжню картину стану вашого автомобіля. Щоб уникнути збою програм чи несправності у роботі складних механізмів, комп'ютерну діагностику автомобіля радять проводити хоча б 1-2 рази на рік, а не лише у разі виникнення проблем.

Є ситуації, за яких комп'ютерна діагностика є не розкішшю, а необхідною процедурою:

Купуючи транспортний засіб на вторинному ринку з метою оцінки його технічного стану. Адже не завжди колишній автовласник під час продажу розповідає про проблемні місця своєї машини.
Після дорожньо-транспортної пригоди.
Перед проведенням капітального ремонту однієї із систем, бажано провести повну діагностику, щоб унеможливити інші, не менш важливі дефекти, що впливають на роботу автомобіля.
За роки роботи клієнтами Час Пік Автосервіс були власники Audi, Peugeot, Mercedes, BMW, Mazda, Citroen, Land Rover, Volvo, Honda, Renault, Volkswagen, Kia, Hyundai, Fiat, Iveco, LaAlfa Romeo, Lancia, Opel, Chevrolet, Skoda , Saab, Ford, Subaru та багато інших, яким воліють робити комп'ютерну діагностику автомобіля в Черкасах саме у наших фахівців, які постійно обслуговують їх автомобілі. Адже при повторному зверненні діагностика не займе багато часу, а при виявленні проблеми її можна швидко усунути на місці. Ще однією причиною є недовіра, яку надають професійні майстри до діагностики, проведеної в іншому місці. Після виявлення бортової системи автомобіля системної помилки, краще не затягувати візит на СТО.

Використовується для даної процедури спеціальне обладнання (діагностичні сканери, стенди або переносні рідери), яке підключають до діагностичного роз'єму вашому автомобілю. Воно не тільки проводить діагностику для контролю загального стану транспортного засобу, зчитуючи код помилки, а й здатне стирати коди помилок для виправлення. Процедура триває близько 30 хвилин, складається з трьох етапів:

1. Загальне тестування без включення основних систем перевіряють стан електрики в автомобілі.
2. Перевіряє машину в русі або за допомогою фіксації її на стенді зі спеціальними датчиками, які зчитують дані про роботу всіх систем і передають на комп'ютер.
3. Скидається вся зібрана база даних та активується пристрій, який зчитує інформацію. Якщо виявляються помилки, вони дешифруються в спеціальних додатках. Завдяки цьому ваш майстер отримує точні дані про помилки у роботі електронної системи вашого транспортного засобу.

Комп'ютерна діагностика автомобіля в Черкасах допоможе вам своєчасно виявити помилку в роботі автомобіля, а фахівці Час Пік Автосервіс оперативно виправлять поломку, що виникла, для запобігання негативним наслідкам.
Чекаємо на вас!
Made on
Tilda